Wat zijn jullie allemaal geweldig!

15-04-2025 | 18:47

Na maanden voorbereiding en wekenlange training kan ik iedereen eindelijk mededelen dat we ons doel voor de Run For Rosalie hebben gehaald. Op dit moment staat de teller op €29.108 (en loopt nog op). Ook kan ik zeggen dat alle 85 deelnemers van de Run For Rosalie die zijn gestart ook daadwerkelijk hun afstand hebben uitgelopen. Wat een geweldige prestatie!

Wat een intense en emotionele dag, maar wat een voldoening geeft dit. Dank aan alle lopers die niet alleen een topprestatie hebben geleverd in de Run maar ook nog eens hebben bijgedragen om het bedrag voor het Prinses Máxima Centrum voor kinderoncologie op te halen. Ontzettend veel respect hiervoor. Ook dank aan alle donateurs en sponsoren. Jullie zijn in één woord geweldig! Dank, dank en nog eens dank. Uiteraard ook alle supporters langs de kant. Weet dat jullie niet alleen mij, maar ook de anderen hebben gedragen naar de finish.

Ik mag zelf met trots nog mededelen dat ik mijn eerste marathon voor het goede doel in 4 uur en 5 minuten heb gelopen. Dank aan mijn vrouw die me al die maanden heeft gesteund met zowel de Run als de vele weken van training! Jij bent de allerliefste!

Deze pagina blijft nog tot en met zondag 20 april open voor donaties. Dan zal de eindbalans worden opgemaakt en afspraken worden gemaakt om de cheque te kunnen overhandigen namens jullie allen!

Nogmaals dank aan alle donateurs en sponsoren!

Groeten,

William Ras

#runforrosalie#enschedemarathon #prinsesmáximacentrum