
Run for Rosalie
William RasNog te gaan

Waarom de "Run For Rosalie"?
Het idee voor de Run For Rosalie (R4R) is ontstaan vanwege het feit dat onze goede vriendin Rosalie in 2023 werd geconfronteerd met een agressieve vorm van borstkanker. Ondanks dat ze ontzettend positief in het leven stond en zich voor 110% verzette tegen tegen deze vreselijke ziekte, moest ze na 15 maanden haar strijd opgeven en heeft ze afgelopen augustus in het bijzijn van haar naasten afscheid van ons genomen.
Drie weken voor haar overlijden heb ik besloten om de hele marathon voor haar te gaan lopen in onze thuisstad Enschede. We hebben samen alles doorgenomen, hopende dat ze dit nog mocht meemaken, ook al was dit tegen beter weten in. De naam voor de actie was snel verzonnen, het goede doel was wat moeilijker.
Tijdens haar ziekte werden ze geconfronteerd met het feit dat hun neefje Daan werd opgenomen in het Prinses Máxima Centrum vanwege acute leukemie. Een week voor haar overlijden heeft ze dan ook besloten om dat te kiezen als goed doel.
Ik heb besloten om mijn actie te delen met meerdere vrienden en familieleden van Rosalie en mezelf. Wij lopen allemaal verschillende afstanden tijdens de Enschedese Marathon op 13 april 2025.
Wij danken jullie voor je donatie en weten dat Rosalie dit ontzettend had gewaardeerd.
Instagram: https://www.instagram.com/runforrosalie/
Facebook: https://www.facebook.com/derunforrosalie
#runforrosalie