Missie geslaagd

Goedemorgen allen,
nou ja, goed... we hebben last van spieren waarvan we niet wisten dat we die hadden. HAHA.
Maar de missie is volbracht. De 500 ronden zijn "in the pocket".
Het weer was super natuurlijk, ondanks de 20 graden in de middag, hield het ijs het geweldig. Een topprestatie van de ijsmeesters.
Ook dank aan Alkmaar Sport (ijsbaan De Meent) die er alles aan gedaan heeft om het ons naar de zin te maken d.m.v. snacks en drankjes langs de baan, een snelle lunch en een stuif-es-in-diner. Voor het volgende jaar misschien nog een paar sportmasseuses om de benen te masseren???!!!!
Ook dank aan alle support langs en op de ijsbaan, met speciale dank aan Marion de Wit die toch maar even in de zwaarste middaguren 300 !!! ronden kopwerk heeft verricht als voorrijder.
Maar maf als we zijn, vonden we de 500 niet genoeg en schaatsten door tot om half 8 de wekelijkse Buffelavond begon. Dat vonden we zelf wel een leuke afsluiter, maar dan moet je nog wel effe door. Dus zoals de hele dag, verstand op 0 en blik op oneindig. En je kent ons, dat gaat ons makkelijk af. ;-).
Maar toen het score/ronde-bord de 600 aangaf, wilden de benen echt niet meer en was het mooi geweest. Maar ondanks de pijntjes en vermoeidheid hebben we er zelf enorm van genoten.
Allen heel, heel veel dank voor alle donaties, groot en klein. Er zitten er nog een paar aan te komen, dus met een beetje geluk tikken we de € 2500,- nog aan. Dat hadden wij nooit gedacht.
Voor nu: in de ruststand en wie weet volgend jaar weer???